سرگرمی

داستان هدیه دادن شورت لامبادا که تن نشد اما نامزدم را از من گرفت

آقایان بخوانید و عبرت بگیرید! داستان هدیه دادن شورت لامبادا که تن نشد اما نامزدم را از من گرفت!!

آقایان بخوانید و عبرت بگیرید! داستان هدیه دادن شورت لامبادا که تن نشد اما نامزدم را از من گرفت!!

آقایان بخوانید و عبرت بگیرید! داستان هدیه دادن شورت لامبادا که تن نشد اما نامزدم را از من گرفت!!

حدود 20 روز از نامزدی من و مهسا دختر قد بلند موطلایی و بلوند آقا محسن همکار قدیمی پرم نمی‌گذشت که متوجه شدم تولد مهسا نزدیک است و با توجه به مخالفت‌های اولیه خانواده او خواستم هدیه خاص برایش تهیه و توسط پیک ارسال کنم. درنهایت تصمیم گرفتم از دخترعمو شراره در انتخاب و خرید کادو کمک بگیرم او در فامیل به خوش‌سلیقه بودن بسیار شهرت داشت. با او تماس گرفته در مورد علایق مهسا صحبت کردم درنهایت تصمیم بر این شد یک جفت دست‌کش زنانه برای نامزدم بخرم که‌ای کاش پایم شکسته و نخریده بودم.

بعد از اداره با شرار هماهنگ شده و به پیشنهاد او به بوتیک زنانه فروشی دوست برادرش رفتیم در آنجا دنیایی از لباس‌های زنانه موجود بود چند مدل دستکش دیدیم و درنهایت یک جفت انتخاب و خریداری شد. من مشغول چانه زدن با فروشنده بودم که شرار دو عدد شورت که شاگرد خانم فروشنده گفت لامبادا جلو تور ترک است انتخاب و خرید کرد.

منم زیرچشمی نگاه می‌کردم و تصور می‌کردم در آینده‌ای نزدیک منم چنین لباس‌های محرکی برای مهسا خواهم خرید و بعدش …….
بگذریم بسته‌ها را تحویل گرفتیم و برای کادو دستکش‌ها به چند مغازه بالا رفته و سفارش جعبه کادویی و رمان داده و منتظر کادو کردن دستکش‌ها شدیم.

چشتان روز بد نبیند که اشتباهاً شورت‌ها رومان زده کادویی بسته‌بندی‌شده بود فردا صبح از اداره با پیک بسته را به همراه نامه‌ای عاشقانه و پر از گلبرگ رز آبی ارسال کردم.

از شانس من بدبخت وقتی نامه به دست او می‌رسد در حضور پدرش بسته را باز می‌کند و دو عدد شورت را در آن می‌بیند و چون نامه را می‌خواند می‌بیند چنین نوشته‌ام.

مهسا جان عشقم تولدت مبارک 

هدیه دادن لباس زیر به عنوان کادو ولنتاین

با تقدیم این نامه خواستم کمال معذرت خود را از ارسال این هدیه ناقابل که نمونه‌ای از محبت خالصانه من نسبت به توست خواسته باشم و ضمناً یقین بدانید که هرگز تاریخ تولد تو از ذهن من محو نمی‌شود.

این هدیه مختصر را مخصوصاً بدین منظور انتخاب نمودم که یقین دارم که احتیاج خاصی به آن دارید و هرگز بدون پوشیدن آن به مهمانی نمی‌روید.

البته این‌یک جفت نمونه را با انتخاب شراره دخترعمویم که بقول خودت هم بسیار خوش‌سلیقه است انتخاب خریده‌ام.

شراره با توجه به توصیفات من احتمال داد که نوع کوتاه‌تر آن را می‌پسندی، چنانچه ملاحظه می‌فرماید در انتخاب آن دقت کافی به‌کاررفته که خوش‌رنگ
و ظریف و چسبان باشد.
شراره خود یکی از این نمونه‌ها داشت و به من نشان داد و بخواهش خودش چند بار در مقابل من آن‌ها را امتحان کرد.

عزیزم چقدر آرزو داشتم که آن را برای اولین بار که استفاده می‌کنی در مقابل خودم باشد، ولی یقین دارم تا دیدار آینده دست‌های فراوانی آن را لمس خواهند کرد. درهرحال امیدوارم که هنگام پوشیدن و درآوردن آن مرا به خاطر داشته باشی.

البته اندازه واقعی آن را به‌خوبی نمی‌دانستم لیکن مطمئن هستم که هیچ‌کس بهتر از خودم به‌اندازه تقریبی آن واقف نیست. ضمناً اگر هم تنگ و چسبان باشد بهتر است.چون پس از چند بار استفاده گشاد و به‌اندازه خواهد شد.

عزیزم خواهش می‌کنم شب جمعه آینده آن را در مهمانی خانه عمو جان بپوشی تا زیبایی آن را به چشم خود ببینم.
ضمناً لازم می‌دانم این نکته را هم به عرض برسانم به عقیده من بهتر است برخلاف سابق که به هر جا می‌رسیدی فوراً آن را درمی‌آوردی چنین کاری را تکرار نکنی زیرا تکرار این عمل آن را گشاد خواهد کرد و ممکن است در مجالس مهمانی براثر گشادشدن بیافتد و موجب شرمندگی تو بشود.

در خاتمه امیدوارم با قبول این هدیه ناقابل که باکمال ادب تقدیم می‌شود این افتخار را داشته باشم. با قلب پر از ارادت چند بوسه آبدار بر آن نثار نمایم.

با تقدیم احترام – نامزدت مهران

آقایان بخوانید و عبرت بگیرید! داستان هدیه دادن شورت لامبادا که تن نشد اما نامزدم را از من گرفت!!

ساعتی نگذشته بود که چندین پیام فحش و … از مهسا دریافت کرده و جوابم را نمی‌داد تا این‌که پیکی بسته را پس آورد و روی آن نوشته بود.
این‌ها را هم بده شراره خانم برایت بپوشد و دلربایی کند.

بسته را بازکرده دیدم وای شورت‌ها دربسته بود به شراره زنگ زدم داخل پاکتش را دید و بله دستکش‌ها آنجا بود.

الان 6 ماه از آن ماجرا می‌گذرد من افسرده حال روزگار سپری می‌کنم و خبر دارم مهسا با یکی از هم‌دانشگاهی‌هایش ازدواج‌کرده است.
این هم عاقبت هدیه دادن شورت لامبادا !!!

منبع:

دره بهشت

گردآوری، ویرایش و  بازنشر: تحریریه جهان بتس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *