سبک زندگی

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

مسئله رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک مشکلي است که زندگي شخصي زناشويي يک خانواده را تحت تأثير قرار مي‌دهد و در صورت عدم مقابله با آن، احتمالاً به مشکلات عاطفي شديدي منجر مي‌شود.
بسياري از زوجين هستند که باعلاقه زياد و با تفاهم در تمامي زمينه‌ها وارد يک زندگي مشترک مي‌شوند، اما مسئله اندازه آلت تناسلي و کوچک بودن آلت تناسلي براي آن‌ها تبديل به يک چالش می‌گردد.
برخلاف باورهاي اشتباه، رضايت جنسي رابطه مستقیمی با اندازه آلت تناسلي ندارد. اگرچه برخي از مردم رضايت جنسي خود را متکي به دخول آلت تناسلي مي‌دانند، اما برخي ديگر ديدگاه متفاوتي دارند. جالب است بدانيد که اکثر زنان دخول به‌تنهایی را براي ارگاسم مناسب نمي‌دانند.

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

بررسي‌هاي تحقيقاتي نشان مي‌دهد که زبان آناتومي بدن نسبت به‌ عکس‌العمل آن تفاوت زيادي دارد و تا حدود زيادي ارگاسم زنان به شناخت مردان از واژن و عکس‌العمل آن وابسته است. در يک مطالعه در مجله پزشکي زنان مشخص‌شده که زنان ارگاسم واژينال يا همان ارگاسم از طريق واژن را نسبت به‌اندازه بزرگ آلت تناسلي ترجيح مي‌دهند و در حقيقت لذت ارگاسم براي آن‌ها در اولويت قرار دارد و فقط باید نوع پوزیشن مناسب برای تحریک نقطه جی را انتخاب کرد و باکمی دقت در حین رابطه زن را به ارگاسم رساند. درنتیجه کساني که داراي آلت تناسلي کوچک‌تر هستند، بايد پوزيشن هايي را امتحان کنند که هم امکان تحريک کليتوريس را به آن‌ها بدهد و هم امکان دخول عمقي را فراهم کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین پوزیشن های جنسی در حرکات یوگا

بازی های جنسی شیطنت آمیز برای ایجاد تنوع در رابطه و تحریک پذیری بیشتر

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پيشنهاد دادن گزينه‌هاي مختلف در اين زمينه سخت است و بيشتر بايد با توجه به آناتومي بدن زنان و مردان انجام گيرد مادر این مقاله از جهان بتس رایج‌ترین پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم باشد که بتوانید تجربه بی‌نظیری از سکس در زناشویی خود رقم بزنید و همسر خود را دیوانه‌وار به اوج لذت برسانید.

مشاهده توضیحات و خرید ژل حجم دهنده ایموشن مشکی مخصوص آقایان

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

البته خانم‌ها هم اگر مي‌خواهيد رابطه جنسي بهتري با همسر خود داشته باشيد، داشتن رابطه صادقانه و صميميت را در اولویت قرار دهید. اين بدين معني است که هرگونه ارگاسم جعلي يا انجام دادن بيش از حالت طبيعي، به‌جای کمک کردن به مرد، بيشتر آن‌ها را سرخورده می‌کند. هیچ‌وقت نگوييد که مشکل از اندازه آلت تناسلي اوست. بلکه سعي کنيد راهکارهايي مانند تحريک دستي يا تحريک دهاني و استفاده متأسفانه کنید چون اکثر مردان نسبت به سايز آلت تناسلي خود حساسيت دارند و حتي اگر مشکلي هم وجود نداشته باشد، بازهم ازلحاظ روحي و رواني خود را تحت‌فشار قرار مي‌دهند.

پوزيشن داگي استايل ویژه رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

اگر آلت تناسلي مردانه کوچکي داريد، به‌عنوان يک قاعده کلي به دنبال هر موقعيتي باشيد که نفوذ عميق را تسهيل کند، بنابراين می‌توانید از کل طول آلت خود استفاده کنيد. به همين دليل پوزيش داگي گزينه خوبي است. اين موقعيت خيلي پيچيده نيست، به شما يک ديد عالي از نماي عقب می‌دهد و می‌توانید به اطراف دسترسي پيدا کنيد تا تحريک بيشتري بر روي کليتوريس شريک خود انجام دهيد.

مشاهده توضیحات و خرید کاندوم سیلیکونی خاردار دائمی

در حالت ایدئال، زنتان به‌صورت چهاردست‌وپا روي زمين يا تخت قرار می‌گیرد و شما در پشت او قرارگرفته و به‌آرامی آلت خويش را درون واژن همسر خود فروکرده و هر دو شما تحریک‌پذیری متفاوتي را تجربه خواهيد کرد زيرا در اين پوزيشن کانال واژينال کوتاه‌تر می‌شود و دخول عمیق‌تر صورت می‌پذیرد. اين پوزيشن باعث می‌شود ک مرد احساس کنترل داشته باشد و زن بتواند عضلات کف لگن خود را فشرده و منقبض کند تا لذت جنسي را براي هر دو طرف افزايش دهد. در پوزيشن سگ، دستان مرد آزاد است تا بتواند نقطه و يا با ماساژ سینه‌های همسر باعث تحريک بيشتر او به ارگاسم رسيدن لذت‌بخش‌تر زن گردد. کليتورريس زن را ماساژ دهد.

پوزيشن دختر گاوچران عالی برای رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

مدل دختر گاوچران يکي از بهترين مدل‌های سکس است که هر زن‌وشوهری براي لذت بردن بيشتر از رابطه جنسي خود می‌توانند از آن استفاده کنند. اين پوزيشن براي آلت کوچک بسيار مناسب است زيرا می‌تواند سبب دخول بيشتر و تحريک دستي به اين طريق می‌توانید همه با آلت خود و هم با استفاده از انگشتان همسر خود را بیش‌ازپیش تحريک کرده و به ارگاسم برسانيد کليتوريس و تحريک نقطه G گردد.

پوزيشن ايستاده مناسب سکس با الت تناسلی کوچک

پوزيشن ايستاده مناسب سکس با الت تناسلی کوچک

اين پوزيشن که به موقعيت دوچرخه نيز شهرت دارد باعث نفوذ فوق‌العاده آلت مردانه به داخل واژن و تحريک نقطه جي خواهد شد. در اين روش شريک شما به پشت دراز می‌کشد و پاهاي خود را به سمت سينه بلند می‌کند و شما می‌توانید لبه تخت يا ميز بايستيد. همسرتان بايد زانوهاي خود را مانند هنگامی‌که دوچرخه‌سواری می‌کند خم کند. مچ پاهاي او را بگيريد و عمل دخول را انجام دهيد و لذت ببريد.

رابطه جنسی لذت بخش برای افراد الت کوچک با پوزيشن ستون

رابطه جنسی لذت بخش برای افراد الت کوچک با پوزيشن ستون

اين پوزيشن يکي از عالی‌ترین پوزيشن ها براي زن و شوهرها است در اين روش شريک جنسي بايد روي مبل بنشيند و سپس فرد مقابل بايد روي او بنشيند اما پاهاي او بايد رو به راست يا چپ منحرف باشد تا سبب شود باسن وي کمي پایین‌تر از حد معمول باشد و دخول بيشتري انجام پذيرد و هم‌چنین می‌توانید از دستان خود براي بالا و پايين بردن باسن استفاده کنيد و اگر به‌اندازه‌ی کافي پايين نشسته‌اید او می‌تواند از پاهاي خود براي فشار دادن به زمين و انجام اين حرکت استفاده کند.

پوزيشن غوطه‌وری کوچک

پوزيشن ايستاده مناسب سکس با الت تناسلی کوچک

در اين روش می‌توانید از جسمي مانند تخت يا مبل استفاده نماييد؛ و سپس مرد بدن خود را روي بدن زن قرار می‌دهد تا عمل دخول به‌خوبی انجام پذيرد. در اين پوزيشن عمل دخول به حالت T قرار می‌گیرد. اين پوزيشن دسترسي بهتري به کليتوريس را در پي دارد و تحريک زن بهتر انجام خواهد پذيرفت چون واژن زن اعصاب کمتري دارد و بنابراين دسترسي بيشتر به کليتوريس سبب افزايش تحريک خواهد شد. اين مورد براي مردان با آلت تناسلي کوچک بسيار مناسب خواهد بود.

پوزيشن روبه‌رو برای رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

در اين پوزيشن دخول و خروج بسيار کمتري انجام خواهد پذيرفت و بيشتر در تکان دادن چرخشي آلت در داخل واژن همسر مدنظر هست از طرفي چون دو شريک جنسي از روبرو همديگر را خواهند ديد و امکان بوسيدن و نوازش در اين روش بسيار بالاتر خواهد بود پس سکس لذت‌بخش‌تري را به همراه خواهد آورد و اين پوزيشن براي مردان با آلت تناسلي کوچک بسيار عالي خواهد بود.

رابطه جنسی با ارگاسم ویژه افراد با آلت کوچک با پوزیشن تکان دادن و چرخ کردن

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

در اين پوزيشن جنسي مـرد بـه پشـت می‌خوابد. زن پاهايش را در طرفين پـاهاي مـرد قرار می‌دهد و روي او می‌نشیند و يا زانوزده و کمـي به جلـو خم می‌شود و به دست‌های خـود تکـيه می‌دهد و آلت تناسلي مرد را در واژن خود فرومی‌کند. در اين روش فعاليت و حرکات جنسي با زن است و با تکان‌های پی‌درپی کــه به خود می‌دهد موجـب ارضـا شـدن خـود و همـسرش می‌شود. در ايــن روش، دخـول به‌طور کامل انجام می‌شود و چون فعالـيت بـا زن اسـت اوج لذت جنسي زن زودتـر فرامی‌رسد. در اين پوزيشن تحريک کليتوريس به بهترين شکل اتفاق می‌افتد. مرد می‌تواند دستان خود را روي باسن زن قرار داده و با فشار دادن باسن به سمت پايين نفوذ را عمیق‌تر کرده و در کنترل ارگاسم شرکت کند. همچنين مرد می‌تواند با ماساژ سينه و تماس چشمي تحريک جنسي بيشتر نقش داشته باشد و هم‌زمان هردو ارگاسمي فراموش‌نشدنی را تجربه کنند.

پوزيشن دختر گاوچران معکوس برای رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

پوزيشن دختر گاوچران معکوس برای رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

 

در پوزيشن جنسي گاو چران معکوس زن بر روي مرد قرار دارد، اما به‌جای روبه‌روي يکديگر بودن، زن روي مرد نشسته و پشت به مرد است. اين تکنيک به زن اجازه می‌دهد فعال باشد.اين شيوه محبوب زنان است چون تحريک کافي کليتوريس را به دنبال دارد و زن نيز تسلط بيشتري روي حرکات دارد. در اين روش دخول عميق انجام می‌گیرد و هر دو به اوج لذت جنسي می‌رسند.
براي به حداکثر رساندن دخول، يک بالش زير لگن خود قرار دهيد. ارتفاع اضافي در باسن شما احساس عمیق‌تري را براي شريکتان ايجاد می‌کند.

پوزيشن قاشق چنگالي مناسب سکس افراد با الت تناسلی کوچک

پوزيشن قاشق چنگالي مناسب سکس افراد با الت تناسلی کوچک

اين موقعيت عالي است زیرابه شما امکان می‌دهد از پاي شريک خود به‌عنوان اهرم فشار استفاده کنيد. از شريک خود بخواهيد روي زمين دراز بکشد و يکي از پاهايش را به حالت مستقيم دراز کند. بين پاهايش زانو بزنيد و پاي ديگرش را مستقيم بالا بياوريد تا روي شانه شما قرار بگيرد. هنگام دخول پاي او را نگه‌دارید و هنگام عمل دخول و خروج پيوسته آلت تناسلي از واژن همسرتان از آن براي فشار دادن و کشيدن استفاده کنيد.

پوزيشن جنسی اتوي صاف برای اقایان با آلت تناسلی کوچک

پوزیشن های لذت بخش رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک

اين حرکت براي آقايان بسيار لذت‌بخش است چون باسن شريک جنسی‌شان را کاملاً حس می‌کنند و سبب تحريک هر چه بيشتر آن‌ها خواهد شد. در اين روش زن روي شکم دراز می‌کشد و پاهايش را به هم می‌چسباند. براي دخول بيشتر، بهتر است بالشتي زير لگن او قرار دهيد بدین‌صورت باسن او را بيشتر حس خواهيد کرد ازآنجاکه باسن در موقعيتي بسته‌تر است، اصطکاک بيشتري روي ديواره واژن زن ايجاد خواهد شد. هر چه زن پاهاي خود را با شدت بيشتري به هم نزديک کند لذت مرد در اين پوزيشن بيشتر خواهد شد.

پوزيشن جنسي پروانه مناسب سکس با الت تناسلی کوچک

پوزيشن جنسي پروانه مناسب سکس با الت تناسلی کوچک

پوزيشن جنسي پروانه به‌هیچ‌عنوان شبيه پروانه نيست. درواقع يک تمرين عالي است. ابتدا يک سطح صاف و تخت پيدا کنيد زن بايد به پشت‌روی سطح تخت بخوابد به‌گونه‌ای که نشيمنگاه او در لبه تخت قرار گيرد. هر دو پا را بالا ببرد و آن‌ها را روي شانه‌های مرد بگذارد. پس‌ازآن زن بايد لگن خود را به منطقه مشخص‌شده بالا بکشد. براي افزايش لذت جنسي زن می‌تواند کمي به يک سمت متمايل شود.

رابطه جنسی لذت بخش با آلت کوچک به وسیله پوزیشن ميشنري اصلاح‌شده (انطباق مقاربتي)

رابطه جنسی لذت بخش با آلت کوچک به وسیله پوزیشن ميشنري اصلاح‌شده (انطباق مقاربتي)

 

اين روش دقیقاً مانند پوزيشن ميشنري متداول است اما اندکي تفاوت دارد. در اين تکنيک زن به پشت می‌خوابد و مرد روي او دراز می‌کشید، به‌طوری‌که صورت‌هایشان در مقابل هم قرار می‌گیرد، پاهاي زن‌باز است و پاهاي مرد بين دوپاي زن است، در اين حالت مرد آلتش را در واژن همسر خود فرومی‌کند. سپس در اين حالت مرد دخول را انجام داده و تلمبه می‌زند. يکي از ویژگی‌های اين روش آن است که مرد می‌تواند آلت خود را داخل واژن به روش‌های مختلف حرکت دهد؛ حرکت دایره‌ای، از بالا به پايين يا برعکس درنتیجه کليکتوس بيشتر از هميشه تحریک‌شده زن هم ارگاسم متفاوتي را تجربه می‌کند.

پوزيشن ویژه رابطه جنسی با آلت تناسلی کوچک و تحريک بسيار زياد نقطه G

پوزيشن قاشق چنگالي مناسب سکس افراد با الت تناسلی کوچک

اين روش معمولاً براي خانم‌ها بسيار جذاب و لذت‌بخش است که البته باکمی هم درد براي خانم‌ها همراه است چون فشار به واژن و رحم ايجاد می‌شود. در اين روش، از شريک خود بخواهيد به پشت دراز بکشد، زانوهايش را به سمت قفسه سینه‌اش بکشيد و به عقب بچرخاند تا باسن او از زمين بلند شود. سپس جلوي او زانو بزنيد و دخول را انجام دهيد. اگر زانوهاي شما اجازه دهد، می‌توانید در كنار وي چمباتمه بزنيد و زانوهاي خود را خارج از زانوهاي وي قرار دهيد. اين موقعيت بسيار عالي است زيرا باسن همسر شما بالا قرار می‌گیرد و شما می‌توانید نيروي دخول خود را کنترل کنيد. براي اطمينان از راحتي شريکتان اين کار را روي مبل يا تخت انجام دهيد.

منابع و ماخذ:

cosmopolitan
CFSPS
bustle

ویمگز
پزشکی همراه
مرکز مشاوره و روانشناسی گروه همراه

ترجمه، ویرایش و  بازنشر: تحریریه جهان بتس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *